Zamów smycz!


Smycze reklamowe to ciekawa propozycja dla każdej firmy, która chce coś zmienić w dotychczasowej strategii reklamowej. Jeśli nie przynosi ona oczekiwanych efektów lub chcą Państwo, aby przynosiły jeszcze większe, zachęcamy do zamówienia smyczy w naszej firmie. Jest wiele plusów związanych z podjęciem takiej decyzji. Jednym z nich jest bardzo szybki termin realizacji. Wynosi on od 4 do 7 dni, zależnie od wielkości zamówienia, a także obłożenia naszej linii produkcyjnej. Kolejną rzeczą, która może stanowić o wyborze nas jako wykonawcy Waszych smyczy jest cena i rabaty.

plain-lanyard1

Niskie ceny

Rabaty i zniżki na smycze reklamowe są udzielane klientom, którzy przynajmniej dwa razy złożyli u nas zamówienia na smycze w ilości min. 200 sztuk. Rabaty są udzielane stopniowo – od 5 od 30 procent. Uzyskanie coraz wyższego rabatu jest możliwe przy każdym kolejnym zamówieniu, którego ilość jest równa min. 200 sztuk. Jesteśmy przekonani, że tak korzystny system premiowania ceną, przypadnie Państwu do gustu i sprawi, że chętniej będziecie zlecać nam realizację smyczy dla siebie oraz dla swoich klientów.

Jak zamówić

 

Co zrobić, abyśmy przystąpili do prac związanych z produkcją smyczy dla Waszej firmy? Należy się z nami skontaktować i przedstawić oczekiwania dotyczące wyglądu smyczy i szacowanej ilości. Przygotowana zostanie oferta cenowa, a także wstępny projekt graficzny smyczy. Będzie on oczywiście podległa dalszym modyfikacjom, jeśli takie będą konieczne z Państwa strony. Od momentu zaakceptowania projektu i uregulowania płatności, należy liczyć około 7 dni do zakończenia zlecenia i wysyłki smyczy do Państwa, firmą kurierską.